Archiwalne 22 listopada 2021

Komunikat – Prace MPWiK

Szanowni Państwo Zarząd SM „Szare Domy” informuje, że aktualnie w ulicy Łowickiej wykonywane są przez MPWiK prace polegające na czyszczeniu i naprawie kanalizacji deszczowej. Dotychczas MPWiK wykonało czyszczenie kanalizacji deszczowej w ulicach J. Fałata i Narbutta. Prace wykonywane są na prośbę Spółdzielni.

Nowy system naliczania opłat za śmieci – 01.01.2022

Szanowni Państwo, informujemy, że od 01 stycznia 2022 r. planowane jest wprowadzenie dla zabudowy wielolokalowej nowego sposobu wyliczania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Wysokość opłaty będzie uzależniona od powierzchni lokalu mieszkalnego. W tym przypadku przewidziano pięć różnych stawek. Dla mieszkań o powierzchni: -do 30 mkw. opłata będzie wynosić 52 zł; -od 30,01 do 40 mkw.

Czytaj

Czyszczenie i naprawa kanalizacji

Szanowni Państwo Zarząd SM „Szare Domy” informuje, że aktualnie w ulicy Łowickiej wykonywane są przez MPWiK prace polegające na czyszczeniu i naprawie kanalizacji deszczowej. Dotychczas MPWiK wykonało czyszczenie kanalizacji deszczowej w ulicach J. Fałata i Narbutta. Prace wykonywane są na prośbę i staraniem władz Spółdzielni, aby doprowadzić do sprawności zaniedbany latami system ulicznej kanalizacji deszczowej.

Nie możesz kopiować zawartości naszych stron!
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial